^Powrót
  
  
  
Get Adobe Flash player

Nasza Kadra


s. mgr Urszula Tomaśko
dyrektor, nauczyciel 5-6 latków

  

"Jest wesoła, ładna, fajna i kochana", "Ma misia z cukierkami", "Kupuje fajne zabawki", "Lubimy z siostrą tańczyć, bawić się i przytulać", "Zamawia fajne teatrzyki", "Umie ładnie grać na gitarze", "Zapisała nas do fajnego przedszkola", "Ma ładny głos jak śpiewa", "Ładnie się ubiera: ma ładny welon i ciuchy", "Kocha nas i się z nami modli", "Ma dobre serce dla dzieci", "Ma milutki sweter polarkowy", "Uczy nas rysować". 

 

p. mgr Joanna Gurba
nauczyciel 5-6 latków


"Jest kochana i zabawna - żartuje z nami", "Uczy nas", "Pozwala nam się bawić", "Daje nam fajne zadania", "Ładnie tańczy z dziećmi i śpiewa", "Jest dobra", "Robi fajne zajęcia i prace plastyczne", "Jest piękna", "Uczy nas ładnych piosenek i literek", "Tańczy z nami OLELE-OLALA", "Opowiada nam śmieszne żarty", "Nauczyła nas zabawy w Jawor", "Przyniosła książkę o policji".

 

p. mgr Barbara Tenerowicz
nauczyciel 3-4 latków

"Jest kochana, fajna, miła, dobra i śmieszna", "Ładnie drukuje i szkicuje", "Drukuje nam ładne prace", "Daje nam smutne i uśmiechnięte minki", "Robi fajne zajęcia z kodowania", "Ładnie sobie maluje paznokcie", "Jest wysoka i wesoła", "Ma ładne kolczyki i brązowe loki".  

                                                    

p. mgr Barbara Prokop

nauczyciel 3-4 latków

"Jest kochana, fajna, miła, szczęśliwa i uśmiechnięta", "Uczy Biedronki", "Prowadzi fajne zabawy w kole", "Ładnie śpiewa", "Drukuje i zadaje fajne prace", "Zrobiła ze mną fajną pracę na konkurs", "Ładnie wygląda i ładnie się ubiera", "Ma ładną grzywkę", "Uczy dobrze Maluchy", "Uczyła nas gotowań na kółku kulinarnym".

 

s. mgr Barbara Kożuch
katecheta, nauczyciel

"Uczy nas katechezy", "Opowiada o Panu Jezusie", "Robi z nami prace plastyczne", "Jest zawsze wesoła", "Ma ładne okulary", "Zaprosiła nam pana malarza", "Pracuje z nami w katechizmach", "Żartuje z nami", "Zrobiła piękne ozdoby na okna i zrobiła piękne stroiki na wigilię", "Jest słodka i kochana", "Przychodzi do nas uśmiechnięta", "Opowiada nam ciekawe opowiadania".

 

s. Ilona Piękosz
asystent wychowawcy

"Jest zabawna i kochana", "Robi nam ładne zdjęcia", "Czasami nas pilnuje", "Wymyśla fajne zabawy", "Pomaga nam się ubierać i rozbierać", "Była DJ ba balu aniołów", "Pomaga nam w szatni", "Nauczyła nas zabawy w KUKUŁECZKĘ".

 

p. Maria Niemiec
kucharka

"Jest super kucharką", "Gotuje smaczne obiadki", "Ładnie się ubiera i wygląda", "Ma ładne brązowe włosy", "Jest wysoka i kochana", "Jest koleżanką p. Basi - razem pracują w kuchni", "Zagląda do nas przez okienko", "Ma ładny różowy fartuszek", "Myje za nas naczynia", "Jest ładna", "Ma ładny głos", "Przygotowuje nam dużo dokładek i podaje".

 

p. Barbara Deć
kucharka

"Jest radosna i kochana", "Robi pyszne jedzonko", "Kocha wszystkie dzieci", "Przywozi nam na wózku jedzenie", "Ma ładny zielony fartuszek", "Ma zawsze ładnego kucyka", "Robi pyszną herbatkę i desery - mniam, mniam", "Ma bardzo ładne włosy, oczy i kolczyki", "Wszystkie dzieci ją kochają", "Gdy nas wita, to się pięknie uśmiecha". 

 

p. lic. Halina Deć
pracownik gospodarczy

"Jest fajna, kochana i uśmiechnięta", "Woła nas do mamy", "Sprząta ławki", "Zawsze ma uśmiech na twarzy", "Dba o czystość w przedszkolu", "Czyści nam dywan parownicą z pachnącą wodą", "Kocha wszystkie dzieci", "Ma ładny głos", "Zasadziła nam kwiatki", "Ładnie się ubiera", "Woła nas, gdy przychodzą rodzice", "Ładnie nam dezynfekuje zabawki", "Odśnieża ścieżkę do przedszkola".