^Powrót
  
  
  
Get Adobe Flash player

Nasza Kadra


s. mgr Urszula Tomaśko
dyrektor, nauczyciel 5-6 latków

  

"Jest wesoła, ładna, fajna i kochana", "Ma misia z cukierkami", "Kupuje fajne zabawki", "Lubimy z siostrą tańczyć, bawić się i przytulać", "Zamawia fajne teatrzyki", "Umie ładnie grać na gitarze", "Zapisała nas do fajnego przedszkola", "Ma ładny głos jak śpiewa", "Ładnie się ubiera: ma ładny welon i ciuchy", "Kocha nas i się z nami modli", "Ma dobre serce dla dzieci", "Ma milutki sweter polarkowy", "Uczy nas rysować". 

 

p. mgr Joanna Gurba
nauczyciel 5-6 latków


"Jest kochana i zabawna - żartuje z nami", "Uczy nas", "Pozwala nam się bawić", "Daje nam fajne zadania", "Ładnie tańczy z dziećmi i śpiewa", "Jest dobra", "Robi fajne zajęcia i prace plastyczne", "Jest piękna", "Uczy nas ładnych piosenek i literek", "Tańczy z nami OLELE-OLALA", "Opowiada nam śmieszne żarty", "Nauczyła nas zabawy w Jawor", "Przyniosła książkę o policji".

 

p. mgr Natalia Spólnik-Adamczyk
nauczyciel 3-4 latków

"Miła, kochana, uczy maluchy i tam pracuje", "Jest chuda, ładna i fajna", "Wymyśla fajne zabawy i prace plastyczne dla maluchów", "Chodzi z Biedronkami na plac zabaw", "Lubi grać w gry planszowe i karciane". 

                                                    

p. mgr Barbara Prokop

nauczyciel 3-4 latków

"Jest kochana, fajna, miła, szczęśliwa i uśmiechnięta", "Uczy Biedronki", "Prowadzi fajne zabawy w kole", "Ładnie śpiewa", "Drukuje i zadaje fajne prace", "Zrobiła ze mną fajną pracę na konkurs", "Ładnie wygląda i ładnie się ubiera", "Ma ładną grzywkę", "Uczy dobrze Maluchy", "Uczyła nas gotowań na kółku kulinarnym".

 

s. mgr Małgorzata Prusak
katecheta

"Uczy nas katechezy", "Jest bardzo miła i kochana", "Pozwala nam rysować", "Wymyśla fajne zadania w katechiźmie", "Dużo nam opowiada o Panu Jezusie", "Włącza o Nim filmy", "Opowiada nam o Maryi, jak się objawiła dzieciom", "Śpiewa z nami piosenki o Panu Jezusie", "Przynosi nam wielki różaniec, cukierki i obrazki".

 

s. Justyna Gucwa
asystent wychowawcy


"Jest kochana, fajna i miła", "Uczy nas tańczyć i śpiewać", "Wymyśla fajne zabawy", "Jest śliczna", "Ma welon", "Jest siostrą zakonną", "Nosi krzyż na szyi", "Lubi robić zdjęcia", "Czasami opowiada o Panu Jezusie", "Lubi się bawić z Biedronkami".

 

p. Maria Niemiec
kucharka

"Jest super kucharką", "Gotuje smaczne obiadki", "Ładnie się ubiera i wygląda", "Ma ładne brązowe włosy", "Jest wysoka i kochana", "Jest koleżanką p. Basi - razem pracują w kuchni", "Zagląda do nas przez okienko", "Ma ładny różowy fartuszek", "Myje za nas naczynia", "Jest ładna", "Ma ładny głos", "Przygotowuje nam dużo dokładek i podaje".

 

p. Barbara Deć
kucharka

"Jest radosna i kochana", "Robi pyszne jedzonko", "Kocha wszystkie dzieci", "Przywozi nam na wózku jedzenie", "Ma ładny zielony fartuszek", "Ma zawsze ładnego kucyka", "Robi pyszną herbatkę i desery - mniam, mniam", "Ma bardzo ładne włosy, oczy i kolczyki", "Wszystkie dzieci ją kochają", "Gdy nas wita, to się pięknie uśmiecha". 

 

p. lic. Halina Deć
pracownik gospodarczy

"Jest fajna, kochana i uśmiechnięta", "Woła nas do mamy", "Sprząta ławki", "Zawsze ma uśmiech na twarzy", "Dba o czystość w przedszkolu", "Czyści nam dywan parownicą z pachnącą wodą", "Kocha wszystkie dzieci", "Ma ładny głos", "Zasadziła nam kwiatki", "Ładnie się ubiera", "Woła nas, gdy przychodzą rodzice", "Ładnie nam dezynfekuje zabawki", "Odśnieża ścieżkę do przedszkola".

 

Rada Rodziców

Rok szkolny 2021/2022

 

PRZEWODNICZĄCA: P. Joanna Sztaba

ZASTĘPCA: P. Dominika Kret

PROTOKOLANT: P. Wioletta Augustyn

SKARBNIK: P. Beata Wędrychowicz

CZŁONKOWIE: P. Monika Frąckowiak

                               P. Anna Bulińska     

                               P. Katarzyna Tomasiak