^Powrót
  
  
  
Get Adobe Flash player

Nasza Kadra


s. mgr Urszula Tomaśko
dyrektor, nauczyciel 5-6 latków

  

"Jest wesoła, ładna, fajna i kochana", "Ma misia z cukierkami", "Kupuje fajne zabawki", "Lubimy z siostrą tańczyć, bawić się i przytulać", "Zamawia fajne teatrzyki", "Umie ładnie grać na gitarze", "Zapisała nas do fajnego przedszkola", "Ma ładny głos jak śpiewa", "Ładnie się ubiera: ma ładny welon i ciuchy", "Kocha nas i się z nami modli", "Ma dobre serce dla dzieci", "Ma milutki sweter polarkowy", "Uczy nas rysować". 

 

p. mgr Joanna Gurba
nauczyciel 5-6 latków


"Jest kochana i zabawna - żartuje z nami", "Uczy nas", "Pozwala nam się bawić", "Daje nam fajne zadania", "Ładnie tańczy z dziećmi i śpiewa", "Jest dobra", "Robi fajne zajęcia i prace plastyczne", "Jest piękna", "Uczy nas ładnych piosenek i literek", "Tańczy z nami OLELE-OLALA", "Opowiada nam śmieszne żarty", "Nauczyła nas zabawy w Jawor", "Przyniosła książkę o policji".

 

p. mgr Barbara Tenerowicz
nauczyciel 3-4 latków

"Jest kochana, fajna, miła, dobra i śmieszna", "Ładnie drukuje i szkicuje", "Drukuje nam ładne prace", "Daje nam smutne i uśmiechnięte minki", "Robi fajne zajęcia z kodowania", "Ładnie sobie maluje paznokcie", "Jest wysoka i wesoła", "Ma ładne kolczyki i brązowe loki".  

                                                    

p. mgr Barbara Prokop

nauczyciel 3-4 latków

"Jest kochana, fajna, miła, szczęśliwa i uśmiechnięta", "Uczy Biedronki", "Prowadzi fajne zabawy w kole", "Ładnie śpiewa", "Drukuje i zadaje fajne prace", "Zrobiła ze mną fajną pracę na konkurs", "Ładnie wygląda i ładnie się ubiera", "Ma ładną grzywkę", "Uczy dobrze Maluchy", "Uczyła nas gotowań na kółku kulinarnym".

 

s. mgr Barbara Kożuch
katecheta, nauczyciel

"Uczy nas katechezy", "Opowiada o Panu Jezusie", "Robi z nami prace plastyczne", "Jest zawsze wesoła", "Ma ładne okulary", "Zaprosiła nam pana malarza", "Pracuje z nami w katechizmach", "Żartuje z nami", "Zrobiła piękne ozdoby na okna i zrobiła piękne stroiki na wigilię", "Jest słodka i kochana", "Przychodzi do nas uśmiechnięta", "Opowiada nam ciekawe opowiadania".

 

s. Ilona Piękosz
asystent wychowawcy

"Jest zabawna i kochana", "Robi nam ładne zdjęcia", "Czasami nas pilnuje", "Wymyśla fajne zabawy", "Pomaga nam się ubierać i rozbierać", "Była DJ ba balu aniołów", "Pomaga nam w szatni", "Nauczyła nas zabawy w KUKUŁECZKĘ".

 

p. Maria Niemiec
kucharka

"Jest super kucharką", "Gotuje smaczne obiadki", "Ładnie się ubiera i wygląda", "Ma ładne brązowe włosy", "Jest wysoka i kochana", "Jest koleżanką p. Basi - razem pracują w kuchni", "Zagląda do nas przez okienko", "Ma ładny różowy fartuszek", "Myje za nas naczynia", "Jest ładna", "Ma ładny głos", "Przygotowuje nam dużo dokładek i podaje".

 

p. Barbara Deć
kucharka

"Jest radosna i kochana", "Robi pyszne jedzonko", "Kocha wszystkie dzieci", "Przywozi nam na wózku jedzenie", "Ma ładny zielony fartuszek", "Ma zawsze ładnego kucyka", "Robi pyszną herbatkę i desery - mniam, mniam", "Ma bardzo ładne włosy, oczy i kolczyki", "Wszystkie dzieci ją kochają", "Gdy nas wita, to się pięknie uśmiecha". 

 

p. lic. Halina Deć
pracownik gospodarczy

"Jest fajna, kochana i uśmiechnięta", "Woła nas do mamy", "Sprząta ławki", "Zawsze ma uśmiech na twarzy", "Dba o czystość w przedszkolu", "Czyści nam dywan parownicą z pachnącą wodą", "Kocha wszystkie dzieci", "Ma ładny głos", "Zasadziła nam kwiatki", "Ładnie się ubiera", "Woła nas, gdy przychodzą rodzice", "Ładnie nam dezynfekuje zabawki", "Odśnieża ścieżkę do przedszkola".

 

Rada Rodziców

Rok szkolny 2020/2021

 

PRZEWODNICZĄCA: P. Diana Załęska

ZASTĘPCA: P. Sylwia Pietrzycka

PROTOKOLANT: P. Adam Hałgas

SKARBNIK: P. Marta Wojcieszak

CZŁONKOWIE: P. Paweł Gajewski

                               P. Jarosław Żegleń