^Powrót
  
  
  
Get Adobe Flash player

Nasza Kadra


s. mgr Urszula Tomaśko
dyrektor, nauczyciel 5-6 latków

  

"Jest wesoła, ładna, fajna i kochana", "Ma misia z cukierkami", "Kupuje fajne zabawki", "Lubimy z siostrą tańczyć, bawić się i przytulać", "Zamawia fajne teatrzyki", "Umie ładnie grać na gitarze", "Zapisała nas do fajnego przedszkola", "Ma ładny głos jak śpiewa", "Ładnie się ubiera: ma ładny welon i ciuchy", "Kocha nas i się z nami modli", "Ma dobre serce dla dzieci", "Ma milutki sweter polarkowy", "Uczy nas rysować". 

 

p. mgr Joanna Gurba
nauczyciel 5-6 latków


"Jest kochana i zabawna - żartuje z nami", "Uczy nas", "Pozwala nam się bawić", "Daje nam fajne zadania", "Ładnie tańczy z dziećmi i śpiewa", "Jest dobra", "Robi fajne zajęcia i prace plastyczne", "Jest piękna", "Uczy nas ładnych piosenek i literek", "Tańczy z nami OLELE-OLALA", "Opowiada nam śmieszne żarty", "Nauczyła nas zabawy w Jawor", "Przyniosła książkę o policji".

 

p. mgr Marlena Łachmanek
nauczyciel 3-4 latków

"Grzeczna i uśmiechnięta", "Lubi nas, zna fajne gry i puzzle na monitorze", "Bawi się z nami i pomaga nam sprzątać zabawki i puzzle", "Chodzi z nami na plac zabaw", "Jest radosna, wesoła i miła", "Wstaje bardzo wcześnie, żeby pilnować dzieci", "Zostaje z nami rano", "Jest silna i bardzo lubi dzieci", "Dobrze się opiekuje Biedronkami". 

                                                    

p. mgr Barbara Prokop

nauczyciel 3-4 latków

"Jest kochana, fajna, miła, szczęśliwa i uśmiechnięta", "Uczy Biedronki", "Prowadzi fajne zabawy w kole", "Ładnie śpiewa", "Drukuje i zadaje fajne prace", "Zrobiła ze mną fajną pracę na konkurs", "Ładnie wygląda i ładnie się ubiera", "Ma ładną grzywkę", "Uczy dobrze Maluchy", "Uczyła nas gotowań na kółku kulinarnym".

 

s. mgr Małgorzata Prusak
katecheta

"Uczy nas katechezy", "Jest bardzo miła i kochana", "Pozwala nam rysować", "Wymyśla fajne zadania w katechiźmie", "Dużo nam opowiada o Panu Jezusie", "Włącza o Nim filmy", "Opowiada nam o Maryi, jak się objawiła dzieciom", "Śpiewa z nami piosenki o Panu Jezusie", "Przynosi nam wielki różaniec, cukierki i obrazki".

 

lic. Halina Deć
asystent wychowawcy w "Biedronkach"


"Jest kochana, fajna i miła", "Fajnie, że tu jest", "Jest bardzo miła", "Jest kochana i dobra", "Lubi nas i pilnuje", "Pomaga nam układać puzzle i bawi się z nami", "Sprząta z nami", "Robi nam zdjęcia", "Opiekuje się Biedronkami".

 

 p. Barbara Deć

asystent wychowawcy w "Motylkach"

"Jest radosna i kochana", "Kocha wszystkie dzieci", "Ma bardzo ładne włosy, oczy i kolczyki", "Wszystkie dzieci ją kochają", "Gdy nas wita, to się pięknie uśmiecha", "Jest kochana, miła i radosna", "Lubi nas", "Jest super, bo pomaga pani i siostrze w pracy", "Jest bardzo miła", "Fajnie, że jest w naszym przedszkolu", "Lubię, jak trzyma mnie na kolankach", "Zastępuję p.Marysię, jak jest chora". 

p. Maria Niemiec
kucharka

"Jest super kucharką", "Gotuje smaczne obiadki", "Ładnie się ubiera i wygląda", "Ma ładne brązowe włosy", "Jest wysoka i kochana", "Jest koleżanką p. Basi - razem pracują w kuchni", "Zagląda do nas przez okienko", "Ma ładny różowy fartuszek", "Myje za nas naczynia", "Jest ładna", "Ma ładny głos", "Przygotowuje nam dużo dokładek i podaje".

 

p. Olena Kolobkova
kucharka

"Jest bardzo kochająca", "Przywozi nam na wózku jedzenie", "Ma córeczkę Zlatę", "Jest fajna i miła", "Przyjechała do nas z Ukrainy", "Gotuje dla nas z p.Marysią", "Jest bardzo dzielna i ładna", "Dobrze, że jest z nami". 

 

p. Magdalena Ostrowska
pracownik gospodarczy

 "Dba o czystość w przedszkolu", "Sprząta po obiadku", "Uśmiecha się", "Przynosi nam jedzenie", "Jest wesoła i grzeczna", "Dobrze, że tu jest, bo jest bardzo czysto", "Ładnie czyści naszą salę", "Super sprząta sale i myje okna", "Myje stoliki", "Pomaga nam dyżurować".

 

Rada Rodziców

ROK SZKOLNY 2022/2023

PRZEWODNICZĄCA: P. Joanna Mendzikowska-Sztaba

ZASTĘPCA: P. Paulina Zawisza

PROTOKOLANT: P. Kinga Stępień

SKARBNIK: P. Maria Kozioł

CZŁONKOWIE: P. Anna Baryś